image

Yerden Isıtma Sistemiyle %30’a Varan Enerji Tasarrufu Sağlayın!

Yerden ısıtma sistemleri günümüzde sıkça tercih edilmektedir. Tercih edilme sebepleri arasında birçok avantajından söz edebiliriz. Bunların ilki birçok mekanda kolayca uygulanabilir montaj özelliğine sahip olmasıdır. Ev ve iş yerlerinizde rahatlıkla kurulumu yapılabilen bu sistemler her zaman kolaylık sağlamaktadır. Dairenizde, villanızda veya kurumsal mekanlar olan cami ile hastanelerde birçok alanda kullanım alanı vardır. Öte yandan sistem Güneş Enerjisi veya kombi gibi diğer ısıtma sistemlerine uyum sağlayacak şekilde çalışabilir. Yerden ısıtma denildiğinde sıkça karşılaşılan ilk soru hangi zeminlere uygulanabildiği konusudur. Söz konusu sistemler zemin kısıtlaması barındırmaz. Her zemin yüzeyinde verim alınabilecek şekilde projelendirmesi yapılabilir. Bu yüzden zemininiz fark etmeksizin tek yapmanız gereken projelendirme için doğru firma ile çalışmaktır.

Sistemin bir diğer özelliği söz konusu döşeme borularının zeminin altında yer almasıdır. İlgili materyallerin 1. Sınıf kalite borulardan ve kolon hatlarından oluşması, öte yandan aparatların ve çelik malzemelerin üst düzey kalitede olması önem taşır. Bunun dışında yerden ısıtma sistemlerinin sağlıklı ve istikrarlı bir ısınma sağlayacağını belirtmekte fayda vardır. Sisteme ilişkin merak edilen diğer bir konu döşemeler arasında böceklenme vb. durumların yaşanıp yaşanmayacağıdır. Zemin yüzeyinin altında kalan bu projelendirmelerde toz veya mit böceklerinin yaşamasına imkan yoktur. Çünkü sistem bu faktörleri yok edecek, uygun ve dengeli ısı seviyesine ulaşarak çalışmaktadır ve insan sağlığına faydası olacak şekilde dizayn edilmektedir.  Öte yandan bu sistemin oldukça ekonomik olduğunun altını çizmeliyiz. Hem sağlıklı hem konforlu olan yerden ısıtma sistemleri daha ilk yatırımdan itibaren %30’a varan enerji verimliliği sağlayabilir. İlerleyen zaman içerisinde ve işletme giderlerinizde neredeyse %50’ye varan tasarruflar elde etmeniz mümkündür. Tüm bunların gerçekleşmesi için tek yapmanız gereken alanında uzman bir firmayla çalışmaktır. Derya İklimlendirme ve Mühendislik firmamızın alanında uzman ekibiyle iletişime geçerek ücretsiz keşif imkanından faydalanabilirsiniz. Keşif ve projelendirme aşamalarının ardından oldukça ekonomik çözümler sunmaktayız. Hayalinizdeki ekonomik ve sağlıklı yerden ısıtma sistemi için size bir telefon kadar uzaktayız.

Derya İklimlendirme ve Mühendislik

Firmamız yıllardır değişmeyen uzman kadrosuyla işçilik kalitesi konusunda daima birkaç adım önde olmayı başarmıştır. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Arayın

© copyright 2021 Derya İklimlendirme ve Mühendislik