Doğalgaz

Doğalgaz tesisatı hizmeti içi yetkili ve güvenilir bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Derya İklimlendirme Mühendislik şirketimiz 20 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere doğalgaz tesisatı için profesyonel hizmet sunmaktadır. Söz konusu doğalgaz tesisatı olduğunda güzergahların belirlenmesi, kombilerin konumlandırılması, petek seçimi ve evdeki sayısı konuları önem kazanmaktadır. Evinizin doğalgazdan maksimum derecede yararlanırken doğru bir şekilde ısınması ve ekonominizin korunması açısından deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz. Deneyimli personellerimiz bu anlamda size ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken ücretsiz keşif talep formunu doldurmak ve bizimle iletişime geçmektir. Talebiniz doğrultusunda ekibimiz size dönüş sağlayarak ücretsiz keşif yapmak için randevunuzu oluşturacaktır. Ardından sizinle irtibata geçerek belirlenmiş olan tarih ve saatte mekanı inceler. Keşif çalışmasının temeli olan bu ziyaret aynı zamanda proje uygulamasının yapılandırılmasını sağlayacaktır. Hiçbir ücret talep edilmeden yapılacak ücretsiz keşif doğrultusunda ihtiyacınız olan tüm doğalgaz projesini sizler için hazırlamaktayız. Isınma, ekonomi, estetik, konfor, ürün ve kullanım özellikleri gibi birçok detayı size sunduğumuz teklif aşamasına geçeriz. En uygun fiyat garantisiyle teklifimizi size sunarak hazırlık aşamasına başlarız. Alanında uzman mühendislerimiz ve proje ekibimiz teklifin onaylanması durumunda titizlikle projeyi hayata geçirmeye başlar. 

Ekibimizin diğer bir hizmeti olan montaj işlemi yalnızca 1 gün gibi kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Projenin hayata geçirilmesi için tarih ve saat belirlenerek doğalgaz tesisatı mekana montaj edilir. Uygulamanın tamamlanmasıyla beraber kontrol ve teslim aşamasına geçeriz. Doğalgaz tesisatı için diğer önemli konu projenin eksiksiz bir şekilde çalışması ve gaz dağıtımının sağlanmasıdır. Ekibimiz gerekli güvenlik kontrollerini de yaparak uygulamanın son kısımlarını gözden geçirir. Mühendislerimizin onayıyla beraber gaz açma onayı alınarak firmamız Derya İklimlendirme kalitesi ve güvencesiyle doğalgaz tesisatını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Derya İklimlendirme ve Mühendislik şirketimiz bünyesinde sunduğumuz diğer bir hizmet bakım ve onarımdır. Doğalgaz tesisatınız için gereken bakımların sağlanması aynı zamanda herhangi bir arıza durumunda onarımın zamanında yapılması önem taşır. Firmamız güvencesindeki doğalgaz tesisatının bakım ve onarım işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Derya İklimlendirme ve Mühendislik

Firmamız yıllardır değişmeyen uzman kadrosuyla işçilik kalitesi konusunda daima birkaç adım önde olmayı başarmıştır. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Arayın

© copyright 2021 Derya İklimlendirme ve Mühendislik